Ексфолијант со бобинки што моментално ја измазнува кожата

SKIN-Instant-Reveal-Berry-Scrub_250px
Пилинг богат со антиоксиданси со семки од јагодичести плодови за ексфолијација, што кожата ја прави мека и мазна.
  • Кожата добива здрав изглед.
  • Свежиот и овошен мирис ги оживува сетилата.
  • Одговара на сите типови кожа.
  • Без додадени парабени. Без сулфати. Дерматолошки тестиран.

Ексклузивно формулиран со:
витамин Б3,антиоксидансите витамин Ц и Е и алоја вера, состојки за чистење од кокос, гранули за ексфолијација, семки од боровинка.

Туба од 120 мл.
#0772

 Нарачајте од Herbalife Член  

Herbalife е член на SELDIA (Европската организација за директна продажба) и потписник на нивниот Етички кодекс.
mk-MK | 16.11.2018 23:25:46 | NAMP2HLASPX01